O NAS

Od początku naszej działalności w 1997 roku specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych narzędzi do zarządzania informacjami zawartymi w rozmaitych firmowych dokumentach. Nasza oferta zaadresowana jest do firm i organizacji zainteresowanych wdrożeniem najnowocześniejszych technologii zarządzania procesami i dokumentami.

Najwięcej doświadczeń zebraliśmy w dziedzinie:

 

  • zarządzania procesami biznesowymi (BPM) i obiegiem dokumentów (workflow)

  • dostarczania systemów i usług związanych ze skanowaniem dokumentów

  • systemów identyfikacji i rozpoznawania treści dokumentów

  • dedykowanych rozwiązań do przetwarzania dokumentów

DSA Polska

Profesjonalne usługi i nowoczesne oprogramowanie w dziedzinie procesów biznesowych, architektury korporacyjnej i dokumentów elektronicznych

Doświadczeni specjaliści, autorskie rozwiązania i współpraca z wiodącymi dostawcami

Autorskie rozwiązania, a także wieloletnia współpraca z największymi producentami sprzętu skanującego oraz oprogramowania do zarządzania dokumentami i procesami umożliwiają nam stałe rozbudowywanie i uatrakcyjnianie oferty obejmującej doradztwo procesowe, integrację systemów IT, outsourcing usług kancelaryjnych , archiwizację i udostępnienie dokumentów elektronicznych.

 

Nasze produkty i usługi podnoszą efektywność i optymalizują koszty ponoszone przez naszych klientów na przestrzeni zarządzania procesami i przetwarzania dokumentacji. Dzięki doświadczonemu zespołowi ekspertów nieustannie poszerzających swoje kwalifikacje w dziedzinie nowoczesnych technologii i wiedzy biznesowej jesteśmy w stanie zaoferować klientom dedykowane rozwiązania informatyczne poparte zarówno wiedzą techniczną, jak i przede wszystkim znajomością specyfiki wymagań stawianych przez konkretne branże (szczególną uwagę poświęcamy tematyce finansowej, ubezpieczeniowej i leasingowej).

 

W zakresie dostaw i wdrożeń współpracujemy z firmą OpenText, jednym z najbardziej uznanych na świecie producentów oprogramowania z dziedziny ECM (Enterprise Content Management), EA (Enterprise Architecture), BPA (Business Process Analysis) i BPM (Business Process Management). Rozwiązania oparte o platformę OpenText MBPM cieszą się uznaniem dużych organizacji, posiadających wyrafinowane potrzeby biznesowe, wymagających natychmiastowych efektów wdrożenia i realizujących strategię inwestycji w IT jako filaru trwałego wsparcia dla strategii biznesowej.

 

Kompetencje

Zadowolenie i zaufanie naszych klientów są dowodem nie tylko posiadanych przez nas kompetencji, jak i praktycznego doświadczenia w zapewnianiu profesjonalnej obsługi oraz prowadzenia projektów na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym.   Pozycję wiodącej na polskim rynku firmy wdrażającej systemy zarządzania procesami biznesowymi i informacją korporacyjną, obiegiem dokumentów i rozwiązań kancelaryjnych osiągamy dzięki:

  • stałe poszerzanie oferty o najbardziej innowacyjne technologie i usługi

  • projektowanie nowatorskich systemów IT z wykorzystaniem unikalnej wiedzy i doświadczeń naszego zespołu ekspertów

  • pełne zadowolenie klientów z naszych usług, wdrożeń oraz produktów